Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting : Doğal kirpiklere uygulanan kirpik lifting uygulaması keratin bakım ile yapılmaktadır. Sosyal medyada adını hızla duyuran bu uygulamanın kirpiklerinize hiçbir zararı yoktur. Kirpik lifting uygulamasında kullanılan malzemelerin hepsinin kirpiklere zarar vermeyen madde olması gerekmektedir. Uygulama sonrasında kirpiklerinizde hiçbri şekilde dökülme olmamaktadır.

Kirpik Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kirpiklerinize uygulanan bu işlem kirpikleriniz boyutuna göre S-M-L olarak değişemektedir. Kirpiklerinizin boyutu belirlendikten sonra kirpikleriniz tek tek yapıştırılarak kıvrık görünüme sahip olması sağlanır. Kirpik bakım ürünü sürülerek 15 dakika kadar bekletilir bu işlem sonunda keratin bakım uygulanır. Keratin bakım yapıldıktan sonra 20 dakika daha bekletilerek pedler çıkartılıp işlem sonlanır.

kirpik lifting 1024x1024 1

Hangi Durumlarda Kirpik Lifting İşlemi Uygulanır?

 • Kirpiklerinize uzun ve kıvrık görünüm vermek için kirpik çizgisine silikon ped yapıştırılıyor.
 • Kirpikler tek tek geriye doğru taranarak pede yapıştırma işlemi gerçekleştiriliyor.
 • Yapıştırılan kirpiklerin kıvrıklığını koruması için güzellik merkezinin kullandığı solüsyonlar sürülüyor.
 • Eğer çok fazla düz ve inatçı kirpiklere sahipseniz kirpikleriniz kirpik bigudisine sarılarak kirpik lifting işlemi uygulanıyor.
 • Geriye doğru yapıştırılmış kirpiklere mikro çubuklar ile solüsyon sürülüyor ve 15-20 dakika bekletiliyor.
 • Solüsyon sürme işleminde kirpiklerin tek tek silikon pede yapışması ve solüsyonun bütün kirpiklere sürülmesi önemlidir.
 • İkinci adım olarak kirpiklere başka bir solüsyon sürülerek bekletiliyor.
 • En son işlem olarak kirpiklere renk verici solüsyon ve keratin bakım yapılarak işlem sonlandırılıyor. Kirpik lifting işlemi ortalama 45-60 dakika arasında değişmektedir.

Kirpik lifting işleminin kalıcılığı 2-3 ay arasında değişiklik göstermektedir. Kirpiklerinize sürülen kimyasal maddeler sayesinde 1 saatlik bir işlem ile kalıcı uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olmanız mümkün. Hassas bir cildiniz var ise her işlem gibi kirpik lifting işlemininde vücudunuzda alerjik reaksiyon yaratabiliceğini unutmamanız gerekmektedir.

Bize Ulaşın

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz.

  Diğer Tedaviler
  İpek Kirpik
  İpek Kirpik

  İpek Kirpik Nedir? Çoğu kadının her gün takma kirpik kullanmak için yeterince zamanı yok. Hele bir de kirpik kıvırıcıların çaldığı vakit ve verdiği u..

  Devamı >
  Kaş Pudralama Tekniği
  Kaş Pudralama Tekniği

  Kaş Pudralama Tekniği Son zamanların trendi doğala dönüş her kadının kullandığı bir tekniktir. Bunu ya makyaj ile ya da kalıcı makyaj yöntemleri ile ..

  Devamı >
  Saç Simülasyonu
  Saç Simülasyonu

  Saç simülasyonu / Mikropigmentasyon / Saç Dövmesi Günden güne gelişmekte olan sağlık ve güzellik sektörü bilimsel ve teknolojik ilerlemelerle artık b..

  Devamı >
  Kalıcı Dipliner
  Kalıcı Dipliner

  Kalıcı Dipliner Nedir? Kalıcı dipliner kirpik hattının bulunduğu bölgeye kalıcı makyaj boyalarının özelleşmiş cihazlarla aşılanması işlemidir. Ter..

  Devamı >
  Kalıcı Eyeliner
  Kalıcı Eyeliner

  Kalıcı Eyeliner : Göz makyajının vazgeçilmez bir parçası olan eyeliner, oldukça meşakatli bir yapım aşamasına sahip. Her gün tazelemekten sıkılan veya..

  Devamı >
  Kaş Silme Uygulaması
  Kaş Silme Uygulaması

  Microblading Kaş Sildirme İşlemi Kaş Silme Uygulaması : Kaşlar, ifadenin en önemli tamamlayıcısıdır. Asıl olan kaşı almak değil, yüzün yapısına en do..

  Devamı >
  Kirpik Lifting
  Kirpik Lifting

  Kirpik Lifting : Doğal kirpiklere uygulanan kirpik lifting uygulaması keratin bakım ile yapılmaktadır. Sosyal medyada adını hızla duyuran bu uygulaman..

  Devamı >
  Dudak Renklendirme
  Dudak Renklendirme

  Dudak renklendirme işlemini son dönemde etrafınızdan duymuş olabilirsiniz; çünkü son dönemde oldukça popüler! Peki nedir bu dudak renklendirme, nasıl ..

  Devamı >
  Browlift Kaş Laminasyonu
  Browlift Kaş Laminasyonu

  Kaş Laminasyonu : Kaşlar da tıpkı saçlar gibi stres, hava şartları, çevre kirliliği, dengesiz beslenme alışkanlıkları, hastalıklar, ilaçlar, yanlış ko..

  Devamı >
  3D Microblading Kaş Tasarımı
  3D Microblading Kaş Tasarımı

  Microblading 3D Kıl Tekniği Ne Demek? Microblading bir kaş kontürü tekniğidir. Bu işlemde microblading kalemi olarak bilenen bir araç kullanılarak ya..

  Devamı >
  Randevu Alın
  Sara Yaman Beauty Studio