Browlift Kaş Laminasyonu

Browlift Kaş Laminasyonu

Kaş Laminasyonu : Kaşlar da tıpkı saçlar gibi stres, hava şartları, çevre kirliliği, dengesiz beslenme alışkanlıkları, hastalıklar, ilaçlar, yanlış kozmetik ürün seçimi ya da bazen sadece genetik yatkınlık sebebiyle zamanla güçsüz hale gelebilir, seyrelerek dökülebilir. Browlift (Kaş Laminasyonu), kaş tüylerinin diplerini vitaminlerle besleyerek güçlenmelerini ve dökülen yerlerde yeniden çıkmalarını sağlayan bir serum uygulamasıdır.

Browlift- Kaş Laminasyonu Nasıl Uygulanır?

Öncelikle bütün kaş uygulamalarında olduğu gibi yüz şekli ve yapısı dikkate alınarak ve kişinin isteklerini değerlendirerek kaş şeklini tasarlıyoruz. 2 aşamada kaş kılları özel solüsyonla güçlendirilip tek tek ayrılarak yukarı doğru taranıyor. 3.Aşama vitamin ve keratin içerikli serumlar kaşlarınızla buluşuyor.

Yaklaşık 20 dakika sonunda boşlukları gizlenmiş, kolay şekil alan ve yoğun kaş görünümü elde ediliyor.

kas lasminasyonu 1024x1024 1

Browlift – Kaş Laminasyonu ile Kaşlarınız Daha Doğal Görünecek!

Eğer kaşlarınız yeterince gür değilse, aralarda boşluklar varsa, şu veya bu sebepten şekil bozukluğuna uğradıysa ya da döküldüyse, birtakım kozmetik çözümlerle de bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Örneğin kaş kalemleri, kaş farları gibi ürünlerle değişik makyaj hileleri uygulanarak estetik bir görüntü almaları sağlanabilir. Fakat bütün bu uygulamalar sadece geçici bir çözüm sağlar. Hatta bazen alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Her seferinde aynı işlemleri tekrar yapmak, zaman harcamak zorunda kalınır. Üstelik terlemek ya da denize girmek gibi durumlar emeklerin boşa gitmesine ve zor durumda kalmaya sebep olur. Eğer kaşlarınızın hacimli, belirgin, dolgun görünmesini aynı zamanda yüzünüze doğal bir ifade vermesini ve kalıcı olmasını istiyorsanız kaş Browlift (Kaş Laminasyonu) uygulamasını tercih edebilirsiniz. Browlift (Kaş Laminasyonu); kaşlarınızın performansını artırmak, doğal olarak güçlenmelerini sağlamak için uygulanan bir yöntemdir ve ortaya çıkan görüntü tamamen sizin kendi kaşlarınıza aittir. Öte yandan uygulamanın ne derece başarılı olacağının, kullanılan ürünlerin kalitesine ve uzmanın tecrübesine bağlı olduğunu da aklınızdan çıkarmayın.

Browlift Diğer Adıyla Kaş Laminasyonu İşlemi Kimlere, Hangi Tip Kaşlara Yapılır?

Neredeyse en çok karşılaştığım soru. O zaman dikkatlice okuyun. Browliftin (Kaş Laminasyonu) mucizevi etkilerini deneyimlediğiniz en belirgin sonuçlarından biri de uzman olmayan kişilerce uygulanan yanlış kaş işlemlerini profesyonelce gizlemesi. Sektörde maalasef ki, dövme boyasıyla yapılan oldukça kötü bir renk değişimi yaşanan kaşlarda (danışanlar defalarca sildirmeyi deneseler malasef tam anlamıyla istedikleri sonuca ulaşamadıklarında) browlift (Kaş Laminasyonu) neredeyse görünmeyecek kadar işlemi gizler ve sizi estetik olmayan görüntüden kurtarır.

Diğer merak edilen konu browlift (Kaş Laminasyonu) microblading veya kalıcı makyaj uygulaması değildir. Ağrısız acısız sonucunu hemen 20 dakikanın sonunda görebileceğiniz konforlu bir uygulama.

Kaş laminasyonu uygulamasının en sevdiğim bir diğer yanı ise ifadenizi olumlu yönde büyük oranda değiştirmesi yani eğer aşağıya doğru uzayan, size üzgün ifade veren bir kaşınız varsa o zaman bu doğal uygulama tamda size göre. Çünkü kaş laminasyonu ile yer çekimine meydan okuyoruz. Kaş kıllarınıza vitamin ve keratin yüklenmesiyle yapılan bu işlem ile daha kalın ve boyut kazanmış, kolay şekil verebileceğiniz bir konfor elde etmiş olacaksınız.

Vee Kaş Laminasyonu İçin En Sık Gelen Sorulardan Diğerleri: İçerik ve Kalıcılığı

Kaş laminasyonu, yoğun keratin ve 7 özel yağ içerikli bileşenlerden oluşan bir uygulamadır. Serumlar doğal bir içeriğe sahip olduğundan kaşınızda iyileştirme sağlamanın yanı sıra aynı zamanda kaşınızı besleme ve uzatma özelliğine sahiptir.

İlk yapıldığında kalıcılığı 2,5-3 ay ama düzenli bir şekilde yaptırdığınızda kalıcılığı giderek artar.

Kaş Laminasyonu Kaşlarıma Zarar Verir mi?

Bu soruya gönül rahatlığı ve 100% emin olarak cevap veriyorum :

Hayır!

Askine uygulamada kullanılan serumlar kaşlarınızı iyileştirir, güçlendirir ve beslenmesine yardımcı olur.

Kaş Laminasyonu Sonrasında Kaşlarımın Görünümü Nasıl Olacak?

✅ Aşağıya doğru uzayan kaşlarınız var ise yukarı doğru sabitlenmiş

✅ Kaşlarınız ince telliyse daha dolgun

✅ Kaş kıl yapısı sert yapıya sahipse daha yumuşak ve kolay şekil alabilen bir görüntü oluşacaktır

Kaş Laminasyonu Sonrası Nelere Dikkat Etmeliyim ve Yapılması Gerekenler Nelerdir?

* 24 saat kaşları su temasından korumanız gerekli.
* Ve önereceğim bakım yağını sadece 3gün ve günde bir kere kaşlarınıza sürmeniz yeterli.

Sara Yaman

Bize Ulaşın

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz.

  Diğer Tedaviler
  İpek Kirpik
  İpek Kirpik

  İpek Kirpik Nedir? Çoğu kadının her gün takma kirpik kullanmak için yeterince zamanı yok. Hele bir de kirpik kıvırıcıların çaldığı vakit ve verdiği u..

  Devamı >
  Kaş Pudralama Tekniği
  Kaş Pudralama Tekniği

  Kaş Pudralama Tekniği Son zamanların trendi doğala dönüş her kadının kullandığı bir tekniktir. Bunu ya makyaj ile ya da kalıcı makyaj yöntemleri ile ..

  Devamı >
  Saç Simülasyonu
  Saç Simülasyonu

  Saç simülasyonu / Mikropigmentasyon / Saç Dövmesi Günden güne gelişmekte olan sağlık ve güzellik sektörü bilimsel ve teknolojik ilerlemelerle artık b..

  Devamı >
  Kalıcı Dipliner
  Kalıcı Dipliner

  Kalıcı Dipliner Nedir? Kalıcı dipliner kirpik hattının bulunduğu bölgeye kalıcı makyaj boyalarının özelleşmiş cihazlarla aşılanması işlemidir. Ter..

  Devamı >
  Kalıcı Eyeliner
  Kalıcı Eyeliner

  Kalıcı Eyeliner : Göz makyajının vazgeçilmez bir parçası olan eyeliner, oldukça meşakatli bir yapım aşamasına sahip. Her gün tazelemekten sıkılan veya..

  Devamı >
  Kaş Silme Uygulaması
  Kaş Silme Uygulaması

  Microblading Kaş Sildirme İşlemi Kaş Silme Uygulaması : Kaşlar, ifadenin en önemli tamamlayıcısıdır. Asıl olan kaşı almak değil, yüzün yapısına en do..

  Devamı >
  Kirpik Lifting
  Kirpik Lifting

  Kirpik Lifting : Doğal kirpiklere uygulanan kirpik lifting uygulaması keratin bakım ile yapılmaktadır. Sosyal medyada adını hızla duyuran bu uygulaman..

  Devamı >
  Dudak Renklendirme
  Dudak Renklendirme

  Dudak renklendirme işlemini son dönemde etrafınızdan duymuş olabilirsiniz; çünkü son dönemde oldukça popüler! Peki nedir bu dudak renklendirme, nasıl ..

  Devamı >
  Browlift Kaş Laminasyonu
  Browlift Kaş Laminasyonu

  Kaş Laminasyonu : Kaşlar da tıpkı saçlar gibi stres, hava şartları, çevre kirliliği, dengesiz beslenme alışkanlıkları, hastalıklar, ilaçlar, yanlış ko..

  Devamı >
  3D Microblading Kaş Tasarımı
  3D Microblading Kaş Tasarımı

  Microblading 3D Kıl Tekniği Ne Demek? Microblading bir kaş kontürü tekniğidir. Bu işlemde microblading kalemi olarak bilenen bir araç kullanılarak ya..

  Devamı >
  Randevu Alın
  Sara Yaman Beauty Studio