Gözlerinizi Büyük Göstermenin Yolları

Gözlerinizi Büyük Göstermenin Yolları

Gözlerinizi olduğundan büyük ve iri göstermek için birçok yöntem vardır. Ancak size bahsedeceğimiz bu yöntemleri küçük makyaj hileleriyle gerçekleştirebilirsiniz. İşte makyaj hileleriyle gözlerinizi büyük göstermenin yolları…

Göz altınızdan başlayın

Öncelikle yorgun göz altı torbalarınızdan kurtulun. Yapışkan göz pedlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle göz altı torbalarını ve kırışıklığı en az indirebilirsiniz. Bunun için ya buz yöntemi ya da salatalık yöntemini deneyin.

Göz bölgenizi aydınlatın

Makyaj hilelerine başlarsak, öncelikle göz altı bölgenizi aydınlatmakla işe başlayın. Koyu halkalar ve morluklar sizi yorgun gösterecektir. Doğru bir kapatıcıyla cilt tonunuzu dengeleyebilirsiniz. Göz bölgenizi aydınlatmanız daha sağlıklı bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Kirpiklerinizi kıvırın

Her kadın kıvrık kirpiklere sahip olmak ister ama onları kıvırmayı unutur. Bunun için sadece 20 saniyenizi ayırmak yeterli olacaktır. Ayrıca maskara sürmeden olmaz. Bol bol sürün ki kıvırdığınız kirpikleriniz daha yoğun ve dolgun görünsün.

Eyeliner uygulayın

Gözlerinizi olduğundan iri göstermek istiyorsanız, eyeliner bu konuda size yardımcı olacaktır. Bunun dışında mutlaka gözünüzün alt kısmına da nude kalem uygulayalın.

Parlak farlar tercih edin

Parlak ve simli farları tercih ederseniz gözleriniz daha aydınlık görünecektir.

Kaş dipleriniz önemli

Kaş diplerinize highlighter sürün. Göz pınarlarınıza açık tonlarda farı sürerken kirpik diplerinizi siyah kalemle çerçeveleyin. Kesinlikle gözünüzün iç kısmına siyah kalem uygulamayın.

Bize Ulaşın

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz.

  Diğer Tedaviler
  Güzelliğinize Renk Katın
  Güzelliğinize Renk Katın

  Güzel doğmak bize Tanrının bir lütfu fakat o güzelliği korumak ve daha da ileriye taşımak tamamen bizim elimizde. Bu makaleyi okuduğunuza göre sizd..

  Devamı >
  Evde Nemlendirici Krem Yapımı
  Evde Nemlendirici Krem Yapımı

  Tamamı ile Doğal ve Ekonomik Nemlendirici Kremini Evde Kendin Hazırla Hem sağlığımızı hem de güzelliğimizi yansıtan cildimiz mevsimler değişikliklerd..

  Devamı >
  Evde Göz Çevresi Bakımı
  Evde Göz Çevresi Bakımı

  Evde Göz Çevresi Bakımı Maske Tarifleri Göz çevrenize iyi bakın! Peki neden? Yüzümüzün sadece en önemli kısmı olduğu için mi? İnsanlarla ileti..

  Devamı >
  Pumpkin Peel Cilt Bakımı
  Pumpkin Peel Cilt Bakımı

  Pumpkin Peel Cilt Bakımı (Sindirella Bakımı) Pumpkin Peel (Sindirella Bakımı) : Kalabalık şehir hayatının getirdiği hava kirliliğine bir de gün içeri..

  Devamı >
  Mezolifting
  Mezolifting

  Mezolifting uygulaması nedir? Mezolifting Uygulaması: Gün geçmiyor ki yaşlanmanın etkilerini cildimiz üzerinde hissetmeyelim. Yaşayan bir doku olması..

  Devamı >
  Ameliyatsız Gıdı Aldırma
  Ameliyatsız Gıdı Aldırma

  Ameliyatsız Gıdı Aldırma: Gelişen medikal teknolojiler sayesinde artık birçok kadın ve erkek için gıdı, bir problem olmaktan çıkıyor. Gıdı bölgesinde ..

  Devamı >
  Q Switch Lazer Dövme Sildirme
  Q Switch Lazer Dövme Sildirme

  Lazer ile Dövme Silme İşlemi Nedir? Dövme silme işlemi, dövme yaptıran kişilerin geçmişteki kararlarına dair değişen duygular ve ihtiyaçlar nedeniyle..

  Devamı >
  Switch Lazerle Tüy Sarartma
  Switch Lazerle Tüy Sarartma

  Lazerle Tüy Sarartma Nedir? Lazerle Tüy Sarartma : Günümüz estetik ve kozmetik tedavi yöntemleri arasında, lazer teknolojileri öne çıkmaktadır. Lazer..

  Devamı >
  Randevu Alın
  Sara Yaman Beauty Studio