Dudaklarınızı Dolgunlaştırmak İçin Makyaj Hileleri

Dudaklarınızı Dolgunlaştırmak İçin Makyaj Hileleri

Her kadın dudak bölgesinin dolgun durmasını ister ve bunun için hızlıca çözüm olan botoks uygulamasına başvururlar. Ancak doğal ve sihirli makyaj hileleri ile daha güvenilir bir sonuç alınabilir. İşte dudaklarınızı dolgunlaştırmak için makyaj hileleri…

İlk olarak dudaklarınızı fırçalayın

Diş fırçası kullanarak dudaklarınızı fırçalamak ister misiniz? Diş fırçası kullanarak dudaklarınızı fırçalamanız son derece önemlidir. Bir dudak balmı kullanarak dudaklarınızı nemlendirdikten sonra diş fırçasıyla fırçalayın daha sonra parlatıcı sürün. Haftada bir kere dudaklarınızı bu şekilde peeling ile arındırmanız hem dudaklarınızın pürüzsüz görünmesini sağlayacak hem de daha dolgun.

Aydınlatıcı hilesi

Aydınlatıcı kullanımı da ışık etkisiyle dudaklarınızın dolgun görünmesini sağlayacaktır. Bunun için üst dudağınıza aydınlayıcı sürerek daha aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ruj hilesi

Dudaklarınızın alt ve üst orta kısmına daha açık renk bir ruj sürebilirsiniz. Böylece dudaklarınız daha dolgun duracaktır.

Dudak kalemi

Dudak renginizin bir iki ton koyusu olan kalemleri kullanarak dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Dudağınızın iç kısmının renginde bir dudak kalemi sürerek dudaklarınıza parlatıcı sürdüğünüzde daha dolgun olduklarını göreceksiniz.

Bize Ulaşın

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz.

  Diğer Tedaviler
  Güzelliğinize Renk Katın
  Güzelliğinize Renk Katın

  Güzel doğmak bize Tanrının bir lütfu fakat o güzelliği korumak ve daha da ileriye taşımak tamamen bizim elimizde. Bu makaleyi okuduğunuza göre sizd..

  Devamı >
  Evde Nemlendirici Krem Yapımı
  Evde Nemlendirici Krem Yapımı

  Tamamı ile Doğal ve Ekonomik Nemlendirici Kremini Evde Kendin Hazırla Hem sağlığımızı hem de güzelliğimizi yansıtan cildimiz mevsimler değişikliklerd..

  Devamı >
  Evde Göz Çevresi Bakımı
  Evde Göz Çevresi Bakımı

  Evde Göz Çevresi Bakımı Maske Tarifleri Göz çevrenize iyi bakın! Peki neden? Yüzümüzün sadece en önemli kısmı olduğu için mi? İnsanlarla ileti..

  Devamı >
  Pumpkin Peel Cilt Bakımı
  Pumpkin Peel Cilt Bakımı

  Pumpkin Peel Cilt Bakımı (Sindirella Bakımı) Pumpkin Peel (Sindirella Bakımı) : Kalabalık şehir hayatının getirdiği hava kirliliğine bir de gün içeri..

  Devamı >
  Mezolifting
  Mezolifting

  Mezolifting uygulaması nedir? Mezolifting Uygulaması: Gün geçmiyor ki yaşlanmanın etkilerini cildimiz üzerinde hissetmeyelim. Yaşayan bir doku olması..

  Devamı >
  Ameliyatsız Gıdı Aldırma
  Ameliyatsız Gıdı Aldırma

  Ameliyatsız Gıdı Aldırma: Gelişen medikal teknolojiler sayesinde artık birçok kadın ve erkek için gıdı, bir problem olmaktan çıkıyor. Gıdı bölgesinde ..

  Devamı >
  Q Switch Lazer Dövme Sildirme
  Q Switch Lazer Dövme Sildirme

  Lazer ile Dövme Silme İşlemi Nedir? Dövme silme işlemi, dövme yaptıran kişilerin geçmişteki kararlarına dair değişen duygular ve ihtiyaçlar nedeniyle..

  Devamı >
  Switch Lazerle Tüy Sarartma
  Switch Lazerle Tüy Sarartma

  Lazerle Tüy Sarartma Nedir? Lazerle Tüy Sarartma : Günümüz estetik ve kozmetik tedavi yöntemleri arasında, lazer teknolojileri öne çıkmaktadır. Lazer..

  Devamı >
  Randevu Alın
  Sara Yaman Beauty Studio